Mūsu uzņēmums „MODELERA” ir izstrādājis absolūti jaunu veidošanas komplektu, kura mērķa auditorija ir bērni un jaunieši. Daudzi vecāki ir norūpējušies par to, ka viņu atvases pārlieku daudz laika pavada interneta vietnēs vai arī ir iegrimuši viedtāļruņu iespējās. Bērni iegūst plašas zināšanas dažādās jaunās tehnoloģijās, bet, tajā pašā laikā, daudzi no viņiem, zaudē elementāru prasmi ar savām rokām izveidot jebkādu aptaustāmu figūriņu vai vizuālu tēlu.

Mēs ekperimentējām ar dažādu materiālu un figūriņu veidiem, tos uzlabojām un izmantojām iespēju pārbaudīt bērnu attieksmi Ķekavas un Smārdes skolās. Daudzu bērnu interese un aktīvā darbošanās lieku reizi mūs pārliecināja, ka esam uz pareizā ceļa. Šīs sadarbības rezultātā radījām izstrādājumu, kurš ļaus apvienot jaunās tehnoloģijas un plastilīna veidošanas nodarbības. Proti: bērni varētu interneta vidē atrast sevi interesējošus tēlus un tos izveidot paši savām rokām.

Modelera modelling clay sculpting kits @modeleratoys
Boy Figurine Sculpting Kit - @modeleratoys

Mūsu rotaļu komplekts iekļauj sevī atbilstošas kvalitātes 8 pamata krāsu plastilīna briketes, 3 speciāli radītas 11-12 cm augstas puišu vai meiteņu figūriņas, plastmasas veidošanas nazīti un plašu, viegli saprotamu lietošanas instrukciju ar pamācībām, kā uzsākt darbu un tālāk smelties iedvesmu jau izveidoto plastilīna tēlu piemēros. Iepakojuma kastē ir arī vizītkarte ar reģistrācijas kodu, ja nolemsiet izmantot interneta vietnes modelera.lv paplašinātās iespējas.

Figūriņas, līdzīgi manekeniem veikalos, stāv uz apaļa postamenta, bet to ķermeņi ir samērā plastiski un ar iespēju kustināt visas roku locītavas. Gatavam, plastilīnā izvedotam tēlam būs iespējams piedot jebkādu kustību vai galvas pagriezinu, tas nozīmē, ka Jūsu bērns varēs brīvi improvizēt ar formu un veidošanas laikā trenēt sīko pirkstu muskulatūru, izkopt savu gaumi, krāsu izjūtu un precizitāti.

 

Bez tam, šīs nodarbes laikā, būs iespēja iegriezties mūsu interneta vietnē un, reģistrējoties ar speciāla koda palīdzību, noskatīties dažādus pamācību video, uzdot jautājumus un saņemt atbildes katrā konkrētajā gadījumā. Jūsu jaunā paaudze varēs smelties iedvesmu no citu bērnu izstādītajiem veidojumiem, kā arī galerijas papildināšanai atsūtīt savu roku radīto darbiņu fotoattēlus. Šādā veidā viņi varēs komunicēt ar līdzīgu interešu vienaudžiem caur Mums. Sadarbība, pēc Rotaļu komplekta iegādes turpināsies un augs plašumā, jo šis eksperiments ir tikai pašā sākumā. Jūsu bērnu prasmes pieaugs un tieši Jūs paši kļūsiet par šī izglītojošā procesa dalībniekiem. Jūs paši varēsiet mainīt un veidot topošā projekta vadlīnijas. Tas būs dialogs...

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider